כדי להשתמש ב- JFrog עם הפקודה jfrog rt yarn, יש להגדיר את הפרויקט מראש עם מאגר השרת Artifactory כדי ליצור את הפרויקט. לאחר סיום הבנייה, החפצים מועלים ל- ARTIFactory באמצעות פקודת העלאת jfrog clis כדי לרשום אותם עם פרטי הבנייה.

ניתן לעשות זאת על ידי הכללת jfrog-cli בנתיב החיפוש שלך והוספת הפקודה jfrog לקובץ csproj

פרסם את מידע הבנייה על Artifactory באמצעות הפקודה jfrogs rt _ build _ publish. מידע לבניית המודולים שנאסף על ידי פרסום אותו ל- Artofactory באמצעות פקודה זו מייצג את תוצאת האריזה של שלב בנייה יחיד, במילים אחרות, ביצוע הפקודה JFrog CLI.

עם JFrog CLI

אתה יכול להעלות ולהוריד חפצים ממערכת הקבצים המקומית שלך אל Artifactory, כולל העלאת סימני קישורים וקישורים רכים. פקודה זו מאפשרת לך להשתמש בפקודה build _ publish כדי לחפש מבנים שפורסמו ב- JFrog ARTIFactory. ניתן להגדיר את סטטוס הבנייה באמצעות הפקודה jfrog rt build _ promotion לבנות או לקדם.

JFrog מספקת למפתחי תוכנה פתרון לניהול מאגר בינארי שנותן למפתחים שליטה מלאה על זרימת שחרור התוכנות

כדי לבצע התחייבויות מרובות לענף תכונה, צור מידע על בנייה והעבר מידע אל Artifactory באמצעות פקודת התיק. כדי לקבל תהליך אוטומטי לשחרור חפצים ל- Maven Central, אנו זקוקים לתסריט מותאם אישית מכיוון ש- JFrog CLI אינו תומך בנקודות הקצה הנדרשות.

סיכונים נוספים ל- JFrog מזוהים בהגשתה לרשות לניירות ערך

כולל הדו"ח השנתי שלה על טופס 10-K לשנה המסתיימת ב -31 בדצמבר 2020, הדו"ח הרבעוני שלה על טופס 10-Q לרבעון סיום 31 במרץ 2021 ועוד הגשות ודוחות שהחברה מגישה מדי פעם ל- SEC. ההנפקה הראשונית שלה לנאסד"ק העריכה את החברה ב -3.9 מיליארד דולר, והכניס סך של 428 מיליון דולר. בשנת 2021, החברה תרחיב את זיהוי פגיעות Xray בעזרת VDOO נרחבים כדי לשפר סריקה רב-ממדית, כולל תצורה וישימות.

JFrog סבור כי האמצעים הפיננסיים הבאים שאינם GAAP יכולים להיות שימושיים למשקיעים בנוסף לאמצעי GAAP בהערכת ביצועי הפעולה של JFrogs

שיטות מומלצות ומידע מ- SEC.gov, כולל הגשת EDGAR העדכניות ביותר, זמינות ב- SEC.org / מפתחים. JFROG היא תוכנה נוזלית עם מטרה להקל על זרימת התוכנה מכניסת המקלדת של מפתחים לייצור.

מלאנוקס רשומה ב- Nasdaq, חברה רשומה שנוסדה בשנת 1999 ומפעילה מערכות המשמשות רבים ממרכזי הנתונים הגדולים בעולם, מערכות שרת ואחסון ומחצית ממחשבי העל החזקים בעולם.

כאשר ג'ייקוב שולמן הצטרף ל- JFrog כמנהל הכספים הראשי במאי 2018, נושא ההנפקות לא היה בחזית. שנתיים וחצי לאחר מכן החברה יצאה להנפקה ב -16 בספטמבר 2020 וגייסה 509 מיליון דולר בהנפקה שעולה על כל הציפיות.

כדי שתהיה לך אסטרטגיה פסיבית, עליך להבין את התיאבון והכדאיות של הצעת הערך שלך ולאסוף מידע על האופן שבו אתה מבין את המגזר שלך, המשקיעים ושומרי הסף שעומדים מאחוריו.

פתרונות בקרת הגישה שלה מאפשרים לחברות ולרשויות לעקוב אחר מכשירים ברשתות שלהן

ארמיס אבטחה, חברת האבטחה IoT ו- Internet of Things, נקראה על ידי קבוצת המחקר של גרטנר כספקית המגניבה ביותר בשנת 2017 ומציינת בין לקוחותיה ארגונים גלובליים וחברות Fortune 100. מוביט נוסדה על ידי נס וציונה בין 2012 ל -2019, וטוענת כי יש לה 720 מיליון משתמשים ביותר ממאה מדינות.

למידע נוסף בנושא של אקזיט ואקזיט JFROG ניתן להעיף מבט ב- calcalist.co.il