איך לבחור את זה שעובד לאורח החיים שלך, לצורה ולסגנון שלך

כל כיסוי ראש הוא אמנות. זו אמירה די גדולה, אבל זוהי נקודה שרוב רוכשי המטפחות יכולים להסכים עליה. הדבר הגדול הוא – ככל שיש לך יותר ניסיון ללבוש אותם, כך תזהה אילו כיסויי ראש מתאימים לך ביותר.

אם מעולם לא היה בבעלותך כיסוי ראש, בחרנו כמה מהמטפחות הטובות ביותר למתחילים בכדי לקבל יתרון למסע שלך. אתה אמור לראות את הטיפים שלנו למטה לעזרה בבחירת מטפחת הראש הראשונה שלך.

הבחירה מספר 1 שלנו. זהו מטפחת בסיסית שמתאימה ללבוש לעבודה ולאירועים אחרים, אך אולי היא לא הנוחה ביותר ללבוש לפרקי זמן ארוכים.

אם אתה רוצה שהמטפחת הראשונה שלך תהיה נוחה ומתאימה לך בשעות עבודה ארוכות, אז אנו ממליצים בחום על כיסוי ראש זה מכיוון שאתה מקבל התאמה נפלאה ללא מוזר מהתפירה-אפילו בחלק האחורי של שלך. צוואר.

#2 נקודות עיקריות. כיסוי ראש שחור זה הוא בחירה מצוינת אם אתה מחפש מטפחת מודרנית, אך אתה רוצה קצת יותר אישיות בעיצוב. זה נהדר גם לאירועים מיוחדים.

אם אתה רוצה שהמטפחת שלך תהיה נועזת יותר בעיצוב שלה, סגנון זה הוא הטוב ביותר עבורך. יש לו מראה ייחודי יותר, וגם ההדפס על הצעיף עצמו הוא ייחודי.

#3 אופנתי. הרבה כיסויי ראש חדשים מגיעים בעיצובים המשקפים טרנדים וסגנונות. זה הוא אחד שימשוך את עיניך במהלך טיול לילי בכביש עירוני. הוא שונה משני הסגנונות שהוזכרו לעיל, אך הוא גם עדיין מאוד מודרני, וזה חשוב להרבה בנות מודרניות בחוץ. הוא לא גדול מדי אבל עדיין יכול להתאים לראש די גדול.

אם אתה רוצה להיות שונה מהנורמה, אז זה כיסוי ראש נהדר עבורך.

מס '4 מסורתי. הסגנון הקלאסי הזה, שעדיין מאוד אופנתי ומתאים לכל אירוע, הוא אביזר נצחי שלעולם לא ייצא מהאופנה. זהו קלאסיקה נצחית.

כיסויי ראש מסורתיים הם כיסויי הראש האלגנטיים ביותר בגלל העיצוב הנצחי; כיסויי ראש קלאסיים ואלגנטיים הם מה שהופך אותם לכל כך אטרקטיביים ומה שהופך אותם לקלאסיים. זה מאוד קלאסי, ומתאים היטב לכל מיני מצבים – עבודה או ברחוב, במיוחד לנשים בדרכים.

כיסוי הראש הקלאסי הזה עם תחרה סביב הפנים וגימור לבן, הוא פשוט, אלגנטי ונצחי, ומכאן שמו של הסגנון.

זהו כיסוי ראש בעיצוב מודרני מאוד, אך בעל סגנון קלאסי. הוא מודרני, אבל עדיין נראה מספיק אופנתי כדי לא להיות אופנתי. כשהמטפחת הזו מתאימה לך אתה תדע זאת. זה הכי טוב לבנות מסוגננות שם שרוצות משהו שיש לו קצת יותר מעמד מאשר כיסויי הראש הרגילים שלך, אבל בלי להיות מטורפים ואופנתיים מדי.

הוא מגיע עם בטנת סאטן, מה שהופך את הלבישה שלו לנוחה יותר, וסיכה נשלפת עם עוגן מצופה זהב בחזית, כדי להראות את המסירות שלך לערכי המשפחה שלך. זה ישתלב די טוב בכל מצב, וזה קטע נחמד וקלאסי.

אלו הם סוגי הסגנונות הנפוצים ביותר שתוכל לבחור. אם אינך מכיר היטב את סוגי הטיפוחים, תראה שלא כולם מיועדים לכל סוגי הסגנונות. לכן, בעת בחירתך, ודא שאתה מכיר את הצורה והסגנון שלך